ما که هستیم

امیلیا کرول با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از  برخی امکانات وبسایت اطالعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد .
نشانی وب سایت ما www.emiliacarole.com

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می نویسند، ما اطالعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده ها ارائه می شود جمع آوری می کنیم s’آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است ./privacy/com.automattic://https: پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده های مکان جغرافیایی (GPS EXIF) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت میتوانند هر گونه اطالعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی ها یک سال طول خواهد کشید . اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می کند را تنظیم می کنیم. این کوکی محتوای اطالعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می شود از بین می رود. هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطالعات ورود به سیستم و گزینه های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی های گزینه های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من” Me ، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی های ورود حذف خواهند شد.
اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقاالت موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثال ویدئوها، تصاویر، مقاالت و غیره) باشد.مطالب جاسازی شده از وب سایتهای دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدیدکرده است.این وبسایتها ممکن است اطالعاتی مربوط به شما را جمع آوری کنند، از کوکی ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داش ته و به آن وبسایت وارد شده باشید .

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد
داشت.
ما از شما تقاضا خواهیم کرد اطالعات خود را در اختیار ما قرار دهید هنگامیکه :
✓ دایرکتوریها و یا محصوالت و خدمات دیگر ما را سفارش می دهید.
✓ در وب سایت یک حساب کاربری ایجاد می کنید.
✓ روی یکی از تبلیغاتی که ما روی وب سایتهای دیگر گذاشته ایم، کلیک می کنید
✓ از ما تقاضای اطالعات می کنید
✓ ما ممکن است از کسانی که با آنها روابط کاری داریم نیز درباره شما سوال کنیم واطالعات بدست
بیاوریم.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اطالعاتی که ما درباره شما جمع آوری و نگه داری می کنیم ممکن است شامل موارد زیر باشد:
✓ نام شما (نام و نام خانوادگی)
✓ شماره تلفن / یا شماره موبایل
✓ آدرس پست الکترونیکی شما
✓ اطلاعات دیگری که شما برای ما نوشته اید و یا از طریق دیگر در اختیار ما قرار داده اید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می شوند. این به این معنا است که ما می توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم .
برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می کنند(اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطالعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می کنیم، ذخیره می کنیم. همه کاربران می توانند اطالعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می توانند این اطالعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطالعات شخصی که ما در مورد شما نگه می داریم، از جمله هر گونه داده ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطالعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطالعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.